Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
-
Статті будуть перевірені на наявність плагіату через платформу Unicheck. До публікації приймаються тільки ті статті, оригінальність яких складає не менше 75%.
Авторами окремо завантажується текст статті (матеріали) та метадані.
Текст статті (матеріали) має бути підготовлений згідно з вимогами, приведеними нижче, і оформлений з використанням файлу «Приклад-шаблон оформлення матеріалів ІММ (UA)».
ВИМОГИ ДО МЕТАДАНИХ
Метадані завантажуються у відповідні вікна сайту.
Обов’язковими з них є наступні:
- заголовок статті (рядковими літерами, «Як в реченнях»);
- анотація (двома мовами) – мовою тексту статті та англійською; обсяг анотації кожною з мов – до 300 символів з пропусками;
- список авторів (ініціали та прізвища);
першими вказуються прізвища молодих вчених та студентів, останнім – прізвище наукового керівника; при публікації матеріалів іноземною мовою дозволяється вказувати імена (повністю) та прізвища;
якщо при реєстрації на сайті автор вводив повні ім’я та по-батькові, то необхідно їх замінити на ініціали (використовується активна кнопка-трикутник зліва від прізвища автора);
для розширення списку авторів використовується кнопка «Додати учасника»;
натиснувши кнопку «Порядок сортування», можна перетягуванням мишею змінити послідовність прізвищ авторів;
- дисципліни (вказати – до якої галузі знань відноситься стаття);
- ключові слова;
- посилання (список використаних літературних джерел).
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ
Увага! Щоб побачити приклади оформлення таблиць і рисунків завантажте ці вимоги одним файлом.
1. Загальний обсяг матеріалів – від 4-х сторінок формату А4. Остання сторінка повинна бути заповнена не менше, ніж на три чверті. Сторінки не нумерувати. В списку використаних джерел заборонені автоматично нумеровані списки.
2. Текст матеріалів набирається в редакторі "Word" з дотриманням вимог:
• мова – українська, англійська, німецька, польська, російська;
• гарнітура шрифту "Times New Roman";
• поля: всі – 2 см;
• розмір шрифту – 14;
• інтервал між рядками:
- одинарний (рядки з номером УДК, прізвищами авторів, місцем роботи або навчання);
- множник 1,3 (решта тексту);
• інтервали абзаців: до – 0 пт, після – 0 пт.
3. Основні елементи матеріалів розміщуються у наступній послідовності:
• номер УДК (відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по лівому краю);
• ініціали та прізвище кожного автора через кому (відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по лівому краю); першими вказуються прізвища молодих вчених та студентів, останнім – наукового керівника; при публікації тез доповіді іноземною мовою дозволяється вказувати імена (повністю) та прізвища;
• місце роботи або навчання, місто, країна (відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по лівому краю); у випадку, коли місце роботи або навчання співавторів не співпадають, то після прізвища верхнім індексом проставляють цифри (починаючи з 1); наводять місця роботи або навчання, відповідність яких також визначають цифрою, поставленою перед назвою організації;
• назва роботи (до і після назви – порожній рядок, відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по центру, літери – рядкові, «Як в реченнях», напівжирні);
• основний текст (відступ – 1,25 см, вирівнювання тексту – по ширині без переносів);
• висновки (до – порожній рядок, відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по центру, літери – рядкові, «Як в реченнях»); текст висновків (відступ – 1,25 см, вирівнювання тексту – по ширині без переносів);
• список використаних джерел (до – порожній рядок, відступ – 0 см, вирівнювання тексту – по центру, літери – рядкові, «Як в реченнях»); зміст списку (відступ – 1,25 см, вирівнювання тексту – по ширині без переносів, нумерація – вручну).
4. Формули набираються в редакторі формул "Word", всі дужки «(), [], {}» набираються з використанням «шаблонів дужок» на панелі інструментів редактора формул. Кожна формула починається з нового рядка та розміщується по центру сторінки без масштабування. Формули, на які є посилання в тексті, повинні мати відповідну нумерацію, розташовану в дужках по правому краю.
5. Таблиці розміщуються по центру сторінки. Слово «Таблиця», її номер та назва розміщуються над таблицею (відступ – 0 см; вирівнювання тексту – по лівому краю). Перед словом «Таблиця» та після таблиці пропускається один рядок.
6. Рисунки розміщуються «В тексті» без обтікання з вирівнюванням по центру (відступ – 0 см) та обов’язково повинні мати назву. Вирівнювання назви рисунків – по центру, відступ – 0 см.
Перед рисунком та після рисунка пропускається один рядок:
7. Список використаних джерел оформлюється згідно вимог ВАК України. При оформленні списку можна скористатися http://vak.in.ua
Посилання в тексті роботи на літературне джерело здійснюють за допомогою чисел у квадратних дужках, наприклад: [1] або [2, с.10-22].
Положення про авторські права
Автори, які подають матеріали у збірку праць «Інновації молоді в машинобудуванні», погоджуються з наступними умовами:
а) Автори зберігають авторське право на свою роботу, дозволяючи збірнику розмістити цю раніше неопубліковану роботу відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution, що дозволяє іншим мати вільний доступ, використовувати і ділитися роботою, з визнанням авторства цієї роботи і її початкового подання на цій конференції.
б) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії Creative Commons Attribution і укласти окремі, додаткові договірні угоди по невинятковому розподілу і наступної публікації даної роботи (наприклад, публікація опублікованого варіанта в журналі, опублікування його в інститутському архіві або опублікування його в книзі), з визнанням її первісної презентації на цій конференції.
в) Авторам дозволяється розміщувати та пересилати їхню роботу за допомогою Інтернету (наприклад, в інститутському архіві або на їхньому сайті) у будь-який момент після конференції із зазначенням, що дана робота вже була опублікована у збірці «Інновації молоді в машинобудуванні».